O nás

Firma STRAVEX působí v oblasti závodního stravování již více jak 25 let. Historie vzniku firmy sahá do roku 1995, kdy přešla z veřejného sektoru do soukromého vlastnictví. A dále v roce 2004 došlo k přechodu na společnost s ručením omezeným. Hlavní náplní naší činnosti je forma závodního a veřejného stravování. 

Po celou dobu naší působnosti na trhu spolehlivě zajišťujeme bezproblémovou dodávku obědů a večeří našim obchodním partnerům v Českých Budějovicích a nejbližším okolí a tak je zbavujeme starostí o řešení stravování jejich zaměstnanců.

Náš tým zkušených pracovníků s dlouholetou praxí je zárukou kvalitní přípravy jídel dle platných hygienických předpisů a norem pro závodní stravování. Se stejnou péčí sestavujeme jídelní lístky, kde přihlížíme na požadavky našich strávníků a klademe důraz na pestrost a vyváženost připravovaných pokrmů s přihlédnutím na zásady zdravé výživy. 

Firma úzce spolupracuje s Lišovskou masnou, což je zárukou čerstvosti masa a uzenin. A díky tomu nám odpadají starosti se skladováním masa nebo zbytečného nadměrečného objednávání k jednotlivým chodům.

Náš vozový park plně zajištuje včasnou dodávku objednaných jídel do jednotlivých závodů, podle přesně domluveného časového harmonogramu, ale jsme také schopni pružně reagovat na případné změny či jiné požadavky odběratelů.

V současné době připravujeme denně více jak cca 950 obědů a večeří. Přitom kapacita naší kuchyně nám dovoluje připravovat až 1400 jídel denně. A proto věříme, že i Vás zaujme naše nabídka služeb a stanete se našimi novými a věrnými strávníky. 

Naše provozovna slouží také jako veřejná jídelna, kde nabízíme strávníkům širší nabídků jídel a nápojů, je zde možno platit i gastrostravenkama tipu SODEXO GASTRO PASS nebo TICKET RESTAURANT. Otevírací doba v této veřejné jídelně je 

PO – PÁ od 10:00 – 12:30 hod.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu.