Archive for Listopad, 2008

Mapa

Čtvrtek, Listopad 13th, 2008
STRAVEX s. r. o.
závodní kuchyně
nám. Míru 140
373 72 Lišov


Zvětšit mapu

Kontakty

Čtvrtek, Listopad 13th, 2008

STRAVEX s. r. o.

závodní kuchyně
nám. Míru 140
373 72 Lišov

Vaškovský Karel tel. 724 023 292 (majitel a jednatel firmy)

Vaškovská Marcela tel. 602 544 898 (majitelka a jednatelka firmy)

STRAVEX s. r. o. závodní kuchyně Lišov tel. 702 996 056

email: stravex@seznam.cz

STRAVEX ROZVOZ

(rozvoz jednotlivcům – kastrůlky)

Ing. Vaškovský Karel

tel. 776 088 612

email: stravexrozvoz@seznam.cz

STRAVEX ROZVOZ TŘEBOŇ

VAŠKOVSKÝ JAN

tel. 728 608 300

email: stravexlisov@seznam.cz

STRAVEX KNEDLÍKY

Vaškovský Jan

tel. 728 608 300

email: stravexlisov@seznam.cz

Naše služby

Čtvrtek, Listopad 13th, 2008

Naše závodní kuchyně nabízí, závodní stravování, včetně dovozu obědů a večeří až na místo určení. Po dohodě možnost výdeje obědů i večeří našim zaměstnancem.

Rozsah denní nabídky: Polévka

Hlavní chod – možnost výběru ze pěti druhů jídel z této nabídky je jeden chod studený balíček

K jednotlivým jídlům nabízíme možnost výběru příloh a to v neomezeném množství. (např. počet knedlíků na jednu porci námi dodávaných obědů je 7 ks, ale je možnost dodat i větší množství podle požadavku odběratele). Veškeré přílohy jsou podávány ve váze 300g/porce, ale je možné toto množství opět navýšit aniž by se měnila cena oběda. Váhy masa jsou podávány ve váze 120g/porce (syrový stav), cca 70g/porce (vařeného).

K vybraným jídlům dle jídelního lístku jsou podávány zeleninové saláty vlastní výroby, které jsou strávníky velice kladně hodnoceny. Veškeré tyto výhody včetně dopravy obědů až na místo určení jsou zahrnuty v cenové kalkulaci.

Objednávky obědů přijímáme den předem do 14:00 hod. na

telefonním čísle 702 996 056. Nebo po celý den

na čísle 724 023 292. Případné mimořádné změny v den výdeje je možno provést do 8:00 hod. na čísle 702 996 056 .

Dále se zabýváme výrobou a dovozem houskových a bramborových knedlíků, zásadně vařených dle domácí receptury. S možností vyzvednutí přímo v naší provozovně nebo dováženy dle předem dohodnutých objednávek.

Naše provozovna slouží také jako veřejná jídelna, kde nabízíme strávníkům širší nabídků jídel a nápojů, je zde možno platit i gastrostravenkama tipu SODEXO GASTRO PASS , TICKET RESTAURANT a CHÉGUE DÉJEUNER. Otevírací doba v této veřejné jídelně je

PO – PÁ od 10:00 – 12:30 hod.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu.

O nás

Čtvrtek, Listopad 13th, 2008

Firma STRAVEX působí v oblasti závodního stravování již více jak 22 let. Historie vzniku firmy sahá do roku 1995, kdy přešla z veřejného sektoru do soukromého vlastnictví. A dále v roce 2004 došlo k přechodu na společnost s ručením omezeným. Hlavní náplní naší činnosti je forma závodního a veřejného stravování.

Po celou dobu naší působnosti na trhu spolehlivě zajišťujeme bezproblémovou dodávku obědů a večeří našim obchodním partnerům v Českých Budějovicích a nejbližším okolí a tak je zbavujeme starostí o řešení stravování jejich zaměstnanců.

Náš tým zkušených pracovníků s dlouholetou praxí je zárukou kvalitní přípravy jídel dle platných hygienických předpisů a norem pro závodní stravování. Se stejnou péčí sestavujeme jídelní lístky, kde přihlížíme na požadavky našich strávníků a klademe důraz na pestrost a vyváženost připravovaných pokrmů s přihlédnutím na zásady zdravé výživy.

Firma úzce spolupracuje s Lišovskou masnou, což je zárukou čerstvosti masa a uzenin. A díky tomu nám odpadají starosti se skladováním masa nebo zbytečného nadměrečného objednávání k jednotlivým chodům.

Náš vozový park plně zajištuje včasnou dodávku objednaných jídel do jednotlivých závodů, podle přesně domluveného časového harmonogramu, ale jsme také schopni pružně reagovat na případné změny či jiné požadavky odběratelů.

V současné době připravujeme denně více jak cca 950 obědů a večeří. Přitom kapacita naší kuchyně nám dovoluje připravovat až 1400 jídel denně. A proto věříme, že i Vás zaujme naše nabídka služeb a stanete se našimi novými a věrnými strávníky.

Naše provozovna slouží také jako veřejná jídelna, kde nabízíme strávníkům širší nabídků jídel a nápojů, je zde možno platit i gastrostravenkama tipu SODEXO GASTRO PASS , TICKET RESTAURANT a Chégue Déjeuner. Otevírací doba v této veřejné jídelně je

PO – PÁ od 10:00 – 12:30 hod.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu.