‘Naše služby’

Naše služby

Čtvrtek, Listopad 13th, 2008

Naše závodní kuchyně nabízí, závodní stravování, včetně dovozu obědů a večeří až na místo určení. Po dohodě možnost výdeje obědů i večeří našim zaměstnancem.

Rozsah denní nabídky: Polévka

Hlavní chod – možnost výběru ze pěti druhů jídel z této nabídky je jeden chod studený balíček

K jednotlivým jídlům nabízíme možnost výběru příloh a to v neomezeném množství. (např. počet knedlíků na jednu porci námi dodávaných obědů je 7 ks, ale je možnost dodat i větší množství podle požadavku odběratele). Veškeré přílohy jsou podávány ve váze 300g/porce, ale je možné toto množství opět navýšit aniž by se měnila cena oběda. Váhy masa jsou podávány ve váze 120g/porce (syrový stav), cca 70g/porce (vařeného).

K vybraným jídlům dle jídelního lístku jsou podávány zeleninové saláty vlastní výroby, které jsou strávníky velice kladně hodnoceny. Veškeré tyto výhody včetně dopravy obědů až na místo určení jsou zahrnuty v cenové kalkulaci.

Objednávky obědů přijímáme den předem do 14:00 hod. na

telefonním čísle 702 996 056. Nebo po celý den

na čísle 724 023 292. Případné mimořádné změny v den výdeje je možno provést do 8:00 hod. na čísle 702 996 056 .

Dále se zabýváme výrobou a dovozem houskových a bramborových knedlíků, zásadně vařených dle domácí receptury. S možností vyzvednutí přímo v naší provozovně nebo dováženy dle předem dohodnutých objednávek.

Naše provozovna slouží také jako veřejná jídelna, kde nabízíme strávníkům širší nabídků jídel a nápojů, je zde možno platit i gastrostravenkama tipu SODEXO GASTRO PASS , TICKET RESTAURANT a CHÉGUE DÉJEUNER. Otevírací doba v této veřejné jídelně je

PO – PÁ od 10:00 – 12:30 hod.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu.