Dobrou chut
  http://stravex.cz/img/stravexlogokuchar.gif
Hledat
Archiv

You are currently browsing the archives for the Naše služby category.

 TOPlist

‘Naše služby’

Naše služby

Čtvrtek, Listopad 13th, 2008

Naše závodní kuchyně nabízí, závodní stravování, včetně dovozu obědů a večeří až na místo určení. Po dohodě možnost výdeje obědů i večeří našim zaměstnancem.

Rozsah denní nabídky: Polévka

Hlavní chod – možnost výběru ze pěti druhů jídel z této nabídky je jeden chod studený balíček

K jednotlivým jídlům nabízíme možnost výběru příloh a to v neomezeném množství. (např. počet knedlíků na jednu porci námi dodávaných obědů je 7 ks, ale je možnost dodat i větší množství podle požadavku odběratele). Veškeré přílohy jsou podávány ve váze 300g/porce, ale je možné toto množství opět navýšit aniž by se měnila cena oběda. Váhy masa jsou podávány ve váze 120g/porce (syrový stav), cca 70g/porce (vařeného).

K vybraným jídlům dle jídelního lístku jsou podávány zeleninové saláty vlastní výroby, které jsou strávníky velice kladně hodnoceny. Veškeré tyto výhody včetně dopravy obědů až na místo určení jsou zahrnuty v cenové kalkulaci.

Objednávky obědů přijímáme den předem do 14:00 hod. na

telefonním čísle 702 996 056. Nebo po celý den

na čísle 724 023 292. Případné mimořádné změny v den výdeje je možno provést do 8:00 hod. na čísle 702 996 056 .

Dále se zabýváme výrobou a dovozem houskových a bramborových knedlíků, zásadně vařených dle domácí receptury. S možností vyzvednutí přímo v naší provozovně nebo dováženy dle předem dohodnutých objednávek.

Naše provozovna slouží také jako veřejná jídelna, kde nabízíme strávníkům širší nabídků jídel a nápojů, je zde možno platit i gastrostravenkama tipu SODEXO GASTRO PASS , TICKET RESTAURANT a CHÉGUE DÉJEUNER. Otevírací doba v této veřejné jídelně je

PO – PÁ od 10:00 – 12:30 hod.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu.